O autorce blogu

14. září 2015 v 0:00 | Gabriella |  Deníček
Začala bych představením ,přeci jen vám o sobě neřeknu vše,nejlepší totiž je ,když o daném člověku udělá každý svůj obrázek ,ikdyž není vždy pěkný.Není na co čekat.
Jsem jen obyčejná kapka v moři, nad vodou jí drží především její přátelé, kterých si nadevše váží a vždy je bude milovat.Její rodina je taky důležitá věc v jejím už tak složitém životě. Žije bez otce ,odešel od nás pokud se to tak dá ovšem nazvat ,ale o tom možná samostatný článek. Teď je pro ni pořád ještě těžké o tom mluvit. Je pesimistka ,feministka a knihomol. Knihy miluje a je to velká část jejího života <3. Už měsíc je úspěšně vegetariánka a hodlá v tom pokračovat.
Maso jí nijak nechybí ,cítí se i o něco víc plná energie. Ne ,že by po ránu udělala z radosti stojku (kterou nedá ani tak).Ve škole jí baví nejspíš jen Sloh,Literatura a výtvarka s hudebkou. Matika je pro ni horor,nikdy ji nijak nerozuměla a nejspíš ani neporozumí.Navíc s jejich učitelem to pochopit ani nejde.Zajímá se o psychologii,umění a historii a mezi koníčky její patří taková ta klasika u většiny blogerů -čtení,psaní,malba. Má fobii z výšek (počítá do toho i hloubku),porodu, pohřbení za živa a pavouků. Lidé se na ní často divně dívají ,jelikož kolikrát nevypadá podle jejich představ ,ale co s tím nadělají stejnak se nezmění.Bude mít svůj názor a ten jí nikdo nevezme.

Tak doufám ,že jsem vás tak úplně svojí osobou neunudila ,přeji příjemný večer.Gabriella
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama